БлюмБлюм - Сторінка автобусної ностальгії
БлюмБлюм - Сторінка автобусної ностальгії БлюмБлюм - Сторінка автобусної ностальгії

Про сайт

Одне з перших питань, яке мені задавали відвідувачі сайту, було: чому окрема сторінка, а не Фотобас/Басфото/flickr/ще щось? Сайти Фотобас і Басфото є найбільшими автобусними галереями на пострадянському просторі і мають багато переваг: велика аудиторія, структурований пошук і т.д. Тим не менш я вирішив викласти свою добірку фотографік на окремій веб-сторінці. На відміну від багатьох користувачів згаданих сайтів, для мене цікаві не будь-які автобуси, а тільки певні марки і моделі. За допомогою цього сайту мені хотілось виокремити цю специфічну тематимку і період в автобусній історії.

Крім того, тут я планую викладати на тільки окремі фотографії, а й об'єднані однією темою фотодобірки, розповіді про поїздки і т.д. І, звісно, важливим фактором була можливість вільно викладати різні фотографії, які показують автобуси в контексті міського середовища, в потрібних кількостям, не підлаштовуючись під надумані критерії "якості" і "інформативності".

На відміну від згаданих сайтів, які постійно розширяються і поповнюються, оновлення цього сайту колись припиняться, адже колекція відносно невелика і нараховує всього близько тисячі фото, а тематика обмежена. Зробити нові фото зараз трапляється досить рідко: це, переважно, знімки рідкісних "могикан", які чудом вціліли і експлуатуються дотепер. Після того, як буде додане останнє фото, цей сайт залишиться цілісною добіркою моментів автобусної історії початка 2000-х років.

В більшості міст я був епізодично, під час коротких поїздок, і цікавих автобусних фото в таких випадках набиралось не більше одного-двох десятків. Виняток становлять Київ і Донбас.